Bizi Takip Edin info@nsmuhendislik.com
 ANASAYFA
 
HAKKIMIZDA
 
HİZMETLERİMİZ
 
ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLAR
İLETİŞİM
 
 
NS MÜHENDİSLİK HAKKIMIZDA

NS MÜHENDİSLİK 

2007 yılında GAZİANTEP’ de  NUH EROĞLU tarafından kurularak faaliyetine başlamıştır. 2011 Yılında KOSGEB bünyesinde ar-ge ve inovasyon projelerinde faaliyet göstermektedir. Ve bu alanda Türkiye’de ilk 100 firma arasında yerini almıştır. Yönetim ve gerekli projelendirme çalışmaları  NUH EROĞLU tarafından yürütülen firmamızda her türlü otomasyon sistemleri, invertör satış ve tamiratı, elektronik kart tamiratı, scada sistemleri, inşaat elektriği, yangın tesisatları, aydınlatma tesisatı, data, santral, tv, ups, pano besleme, hoparlör  ve kamera sistemleri gibi elektrik projeleri başarı ile uygulanmaktadır. Yerinde, hızlı ve etkili çözümler üretmeyi ilke edinmiş olan firmamız, yürüttüğü bütün projeleri başarı ile tamamlamıştır.

NS Mühendislik Hizmetleri Olarak..

İhtiyaç duyduğunuz uygulamaları sisteminizin kurulu olduğu platform üzerinde sorunsuz olarak hizmet verecek şekilde geliştirmekteyiz. Bu konuda uygun yöntem ve araçları belirleyip sektörel deneyimimizle birleştirerek, beklentilerinizi mümkün olan maksimum kademede karşılıyoruz. Kurulduğu günden itibaren teknolojik gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek, müşteri odaklı politikasını “ KALİTE, KARŞILIKLI GÜVEN VE SÜREKLİLİK” olarak benimsemiştir.
Rekabet ortamı adı altında, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen NS Mühendislik  bu prensibiyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.  

NS Mühendislik olarak firmamıza gösterdiğiniz güvenin karşılığını, beklentileriniz doğrultusunda sizlere ulaştırmak, firma misyonlarımızın en başında gelmektedir. Şimdiye kadar NS Mühendislik olarak ulaştığımız başarının daha da artacağına olan inancımız, sizlerin tercihiyle güç kazanmaktadır.
Bu doğrultuda, NS Mühendislik sizlerin en iyi çözümü en doğru adreste bulduğunuz, dürüst ve haklı rekabet koşullarına sadık, çözüm Ortağınız olarak başarılarının gururunu sizlerle paylaşmaya devam edecektir

Alanında verdiği hizmetlerin yanında, inşaat sektöründe gerekli olan diğer branşlarında  bünyesinde bulunduran firmamız ihtiyaç halinde bu alanlarda da müşterilerine destek sağlamaktadır. Faaliyet alanlarımızdan bazıları aşağıdaki gibidir:

   
MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ
OTOMASYON SİSTEMLERİ
İNŞAAT ELEKTRİK TESİSATI
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SİSTEMLERİ
YAZILIM SİSTEMELERİ
Copyright © 1997 NS Mühendislik | Nuh EROĞLU Şehitkamil / Başpınar / GAZİANTEP
 
Tasarım & Yazılım : EsWeb Dizayn